Tag Archives: Gezuar Me Stupcat 2012

Gezuar 2012 – Stupcat

Shiko videot Gezuar 2012 stupcat

Stupcat kanë vendosur që skeçet e tyre humoristike që do të realizohen për Vitin e Ri gezuar 2012, të lansohen vetëm në faqen e shpërndarjes së videove, YouTube.Komikët më të njohur në vend, të mërkurën kanë filluar xhirimet për skeçet humoristike për festat e fundvitit, por këtë herë do t’u mungojnë ekraneve televizive, sepse kësaj radhe kanë vendosur që skeçet t’i lansojnë vetëm në YouTube dhe jo në televizione.“Ata kanë vendosur që për këtë vit të mos ketë më kaseta e dvd, sepse rrjeti YouTube dhe interneti tashmë kanë mbizotëruar çdo gjë”, ka thënë një burim për Telegrafin.